Veterinární poradny

Potřebuje Váš domácí miláček POMOC veterináře ?

 

V Katalogu veterinárníporadna.cz naleznete kontakty na veterinární ordinace , veterinární kliniky a veterinární pohotovost .

 

Pohotovost pro zvířata nemusíte navštívit jen při úrazu psa nebo nachladnutí kočky. Doporučujeme veterinární kliniky a poradny pro zvířata navštevovat z důvodu PREVENCE zdraví psa, kočky, papouška....

 

Veterinární ordinace

Veterinární ordinace on-line jsou pro Vás otevřeny denně. Vyberte si jednoduše v mapě nejbližší veterinu nebo veterinarní poradnu, kterou můžete navštívit s nemocným domácím zvířetem.

 

Nezanedbejte preventivní prohlídky u veterináře!

Prevence zdraví Vašeho domácího miláčky může předcházet onemocnění psů i koček. Veterinární ordinace jsou vybaveny nejmodernějším vybavením pro veterinární kliniky a veterináře. 

 

Veterinární klinika LIVE MVDr. Jiří Hasilík MVDr. Petra Petrová (Poulová) Veterinární klinika Vyvet Vyškov MVDr. Blanka Neumannová

VETERINÁRNÍ ORDINACE JEMNICE

www: http://www.jemniceveterina.cz
E-mail: petra.kubesova@jemniceveterina.cz
Telefón:+420 725 772 038
Fax:
Adresa: MVDr. PETRA KUBEŠOVÁ Na Předlískách 1130 Jemnice 675 31
Jemnice
675 31

Naše ordinace poskytuje základní veterinární péči v oblasti preventívní a zdravotní problematiky malých domácích zvířat (včetně exotů ). Provádíme běžná vyšetření a ošetření z oborů -preventívní veterinární medicína, dermatologie, interní medicína, chirurgie, stomatologie zubní ultrazvuk), oftalmologie, gynekologie a porodnictví včetně USG vyšetření ( sono ), RTG vyšetření.

Ordinace zajišťuje komplexní realizace jednotlivých veterinárních programů a to stomatologický,dermatologický, geriatrický, onkologický.

◦Provádíme veškeré operace , zajišťujeme ortopedické operace. Mezi další poskytované služby patří čipování (čipy s mezinárodní platností).
◦ Dále provádíme laboratorní vyšetření krve, moče, hormonálních profilů, histopatologické vyšetření, cytologické vyšetření.
◦ Prodáváme krmivo a speciální veterinární klinické diety pro psy a kočky.
◦ Součástí služeb jsou i osobní návštěvy u pacientů

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Psí kašel

obrazek Trápí Vašeho psa kašel ? Víte jak se psí kašel projevuje u zvířat projevuje ? Jak léčit psa, který kašle ? Více ...

Veterinární kliniky a jejich vybavení

obrazek Víte jaké vybavení má mít dobrá veterinární klinika ? Veterinární poradna a veterinární ordinace poskytne základní veterinární ošetření vždy, ale má i vybavení na veterinární operace nebo dokáže poskytnout hospitalizaci zvířat ? Podívejme se na to jaké vybavení má mít taková dobrá veterinární klinika.... Více ...

Veterina radí

obrazek

Mrazy, které nám letos lezou za nehty netrápí jen lidskou populaci, ale i psy a kočky.  Jak se postarat o zvířata v mrazivémzimním počasí ?

Více ...

Veterina Ceník

Orientační ceník veterinárních zákroků a vyšetření !

 

Hledáte ceny za veterinární vyšetření a ceník veterinárních zákroků ?

Ceny veterinárních zákroků a přibližné ceny za veterinární vyšetření naleznete zde   

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.