Veterinární poradny

Potřebuje Váš domácí miláček POMOC veterináře ?

 

V Katalogu veterinárníporadna.cz naleznete kontakty na veterinární ordinace , veterinární kliniky a veterinární pohotovost .

 

Pohotovost pro zvířata nemusíte navštívit jen při úrazu psa nebo nachladnutí kočky. Doporučujeme veterinární kliniky a poradny pro zvířata navštevovat z důvodu PREVENCE zdraví psa, kočky, papouška....

 

Veterinární ordinace

Veterinární ordinace on-line jsou pro Vás otevřeny denně. Vyberte si jednoduše v mapě nejbližší veterinu nebo veterinarní poradnu, kterou můžete navštívit s nemocným domácím zvířetem.

 

Nezanedbejte preventivní prohlídky u veterináře!

Prevence zdraví Vašeho domácího miláčky může předcházet onemocnění psů i koček. Veterinární ordinace jsou vybaveny nejmodernějším vybavením pro veterinární kliniky a veterináře. 

 

MVDr. Petra Petrová (Poulová) MVDr. Jiří Hasilík Veterinární klinika LIVE MVDr. Blanka Neumannová Veterinární klinika Vyvet Vyškov

AB VETERINÁRNÍ KLINIKA - BOHUMÍN - MVDr. M. Novák

www:
E-mail:
Telefón:604 957 560
Fax:
Adresa: Nerudova 1040
Nový Bohumín
735 81

Veterinární ošetřovna.

kocka
25.03.2013 18:39:05 | Andrea
Dobrý den, mohly by jste mi prosím poradit? Mam nemocný zvíře uz 3 tydny mi nezere je to tak ze se to ode dne zmensuje s tím ze uz jen pije a líže ale to uz jí také dělá problém.

Ma v Puse na horním patre cerné rozlezlé fleky její 17 let měly jsme kocoura k tery to mel také veterinář mi rekl ze uz je starší a citlivá já ale stale doufam ze by se nasel nejaky jiny prostredek než jí uspat. Prosím Vás nemohlo by jse na to neco sehnat bolí jí to kdyz otebre tlamicku a strací se mi pred ocima.

Děkuju mnohokrat za radu dekuju!!!!

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Psí kašel

obrazek Trápí Vašeho psa kašel ? Víte jak se psí kašel projevuje u zvířat projevuje ? Jak léčit psa, který kašle ? Více ...

Veterinární kliniky a jejich vybavení

obrazek Víte jaké vybavení má mít dobrá veterinární klinika ? Veterinární poradna a veterinární ordinace poskytne základní veterinární ošetření vždy, ale má i vybavení na veterinární operace nebo dokáže poskytnout hospitalizaci zvířat ? Podívejme se na to jaké vybavení má mít taková dobrá veterinární klinika.... Více ...

Veterina radí

obrazek

Mrazy, které nám letos lezou za nehty netrápí jen lidskou populaci, ale i psy a kočky.  Jak se postarat o zvířata v mrazivémzimním počasí ?

Více ...

Veterina Ceník

Orientační ceník veterinárních zákroků a vyšetření !

 

Hledáte ceny za veterinární vyšetření a ceník veterinárních zákroků ?

Ceny veterinárních zákroků a přibližné ceny za veterinární vyšetření naleznete zde   

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.